Prijzen bootje huren Giethoorn
Bootverhuur Giethoorn
Bij het huren van een boot ontvangt u een duidelijke vaarroutekaart die wordt uitgelegd door een van onze medewerkers. Op de vaarkaart kunt u kiezen uit prachtige routes door Giethoorn, over het meer “en het Bovenwijde” en door nationaal park Weerribben-Wieden. Vervolgens krijgt u uitleg over de bediening van de elektromotor en dan afvaren maar! Voor wie bang is schipbreuk te leiden en te water te raken hoeft zich geen zorgen te maken, want de wateren rondom Giethoorn zijn grotendeels ca. 80 cm tot ca. 120 cm diep en derhalve dus uitermate geschikt voor ‘opvarenden’ die de zwemkunst niet meester zijn. U huurt een boot in Giethoorn bij bootverhuur en rondvaartbedrijf Koppers Giethoorn en het bootje varen kan beginnen!
Prijzen bootje huren Giethoorn
Hieronder staan de prijzen weergegeven voor een bootje huren in Giethoorn. De verhuurboten worden verhuurd per uur of per dag. Indien u de boot de gehele dag huurt, kunt u varen in Giethoorn tussen 10:00 tot 18:00. U betaalt slechts voor 5 uur huren. Reserveren gaat middels het online reserveringsysteem. Indien u op “Reserveren” klikt, komt u in het reserveringsysteem.
Electrosloep huren 1-8 personen
De elektrosloep is een van de luxste huurboten in Giethoorn. De sloep heeft voorin de boot een rondzit en biedt daardoor ruime zitplaatsen. De bijbehorende kussenset met zit- en rugkussens zorgt voor extra comfort tijdens het varen. De elektrosloep is voorzien van een stuurconsole met een stuurwiel en is daarom, ook voor onervaren schippers, eenvoudig te besturen. De elektrosloep is te huur voor een gezelschap van 1 tot 8 personen.
Uren Varen | 01-03-2023 t/m 31-12-2023 |
2 uur varen | Vanaf €70,- |
3 uur varen | Vanaf €105,- |
4 uur varen | Vanaf €140,- |
5 uur / hele dag varen | Vanaf €175,- |

Consoleboot huren 1-6 personen
Een consoleboot is een standaardfluisterboot voorzien van een stuurconsole en een stuurwiel. De stuurconsole staat voor het schippersbankje achter in de boot. De schipper heeft voldoende ruimte en hoeft niet met zijn benen onder een stuurpaneel te zitten. Dit is met name comfortabel voor lange mensen! Tevens is dit de consoleboot voorzien van rugleuningen. De consoleboot zijn te huur voor een gezelschap van 1-6 personen.
Uren Varen | 01-03-2023 t/m 31-12-2023 |
2 uur varen | Vanaf €45- |
3 uur varen | Vanaf €65,- |
4 uur varen | Vanaf €85,- |
5 uur / hele dag varen | Vanaf €110,- |

Fluisterboot huren 1-6 personen
In een Fluisterboot 1-6 personen stuurt de schipper met het handvat aan de elektromotor. De fluisterboten zijn te huur voor een gezelschap van 1-6 personen. De meeste huurboten in Giethoorn zijn voor max. 6 personen. Dit type fluisterboot kent de voordeligste tarieven.
Uren Varen | 01-03-2023 t/m 31-12-2023 |
2 uur varen | Vanaf €30,- |
3 uur varen | Vanaf €45,- |
4 uur varen | Vanaf €60,- |
5 uur / hele dag varen | Vanaf €70,- |

Voorwaarden en Prijzen van bootje huren in Giethoorn
De bovenstaande prijzen zijn exclusief boekingskosten en bijdrage toeristenbelasting. Houd bij het huren van een bootje s.v.p. ook rekening met de betalingsplicht van €50,- borg in contanten. De borg krijgt u na afloop geretourneerd conform onze algemene voorwaarden.
Bovengenoemde prijzen zijn internetprijzen en alleen geldig mits u van tevoren reserveert. De reservering is geldig en ligt pas vast na schriftelijke bevestiging van een onzer medewerkers. De prijzen voor bootverhuur worden periodiek aangepast; afhankelijk van de weersomstandigheden en het vakantieseizoen. Alle prijzen zijn onder voorbehoud van tekstfouten en goedkeuring directie. Het tarief van de huurperiode worden gehanteerd op het moment van boeken. Alles onder voorbehoud van schrijf, reken en type fouten.
Bij af name van meerdere boten, groepsreizen, familiedagen, bedrijfsuitjes, etc. gelden er eventueel speciale tarieven. Voor informatie en/of reserveringen klik hier.
De fluisterboot
Een fluisterboot is een boot voorzien van een elektromotor die wordt aangedreven door een aantal accu’s waarmee u zeker 6.5 uur kunt varen op vol gas. In de praktijk kunt u dus de gehele dag varen in en rondom Giethoorn. De fluisterboten, afhankelijk van het type, zijn geschikt voor een ‘bemanning’ van maximaal 6 tot 9 volwassenen.
Gaat u dus een Bootje huren in Giethoorn, dan kunt u met een gerust hart het water op. De fluisterboten van Koppers Giethoorn krijgen iedere winter een onderhoudsbeurt waarbij er aandacht wordt besteeds aan de electrische motor en de accu’s van de boot.